16'lık Yiğit'in Beşiktaş hayali başını yaktı!

Spor Arena/ İsmail ER | TFF 1.

16'lık Yiğit'in Beşiktaş hayali başını yaktı!
20 Mayıs 2020 - 08:19 - Güncelleme: 20 Mayıs 2020 - 08:33

Spor Arena/ İsmail ER | TFF 1. Lig'de tepe mücadelesi veren Bursaspor, altyapısında forma giyen 16 yaşındaki Serhat Yiğithan Şengil'in Beşiktaş'la ilgili yaptığı paylaşım sebebiyle kulüple ilişiğini sonlandırdı. Üstünde Beşiktaş logolu bir kıyafet yer alan fotoğrafı "Var bir hayalimiz" mesajıyla paylaşarak siyah beyazlı takımda oynama isteğini belirten genç oyuncuya bu hareketi pahalıya patladı. Bursaspor Kulübü gece geç saatlerde resmi internet sitesinden "Altyapımızda forma giyen Yiğit Şengil'in kulübümüze aidiyet duygusu hissetmediği anlaşılıp kulübümüz ile tüm ilişiği kesilmiştir" açıklamasını yaptı.

Kararı öğrenince şoke oldum

Timsah ile yolların ayrılması üzerine Yiğit Şengil de şu açıklamayla özür diledi: "İki gün önce yaptığım bir sosyal ağ paylaşımından dolayı, kulübüm Bursaspor'un yapmış olduğu devlete ait açıklama ile 'Bursaspor Kulübü ile olan ilişiğimin kesildiği' haberini büyük bir şok ile almış bulunmaktayım. Ilk Önce kırdığım veya üzdüğüm Bursaspor taraftarlarından, yönetiminden özür dilerim. O an paylaşımı yaparken, bir sosyal ağ paylaşımından bana zarar geleceğini ve olayın bu kadar büyüyeceğini varsayım edemedim, fakat olay bu noktaya kadar geldi."

Bursaspor'a teşekkür ediyorum

GENÇ futbolcu sözlerini "Şubat ayında transferim gerçekleştiğinde duyduğum; Bursaspor bana inanıp transferimde emeği geçen herkese, bugüne dek bana sağladıkları imkanlar için Bursaspor Kulübü'ne teşekkür ediyor, aldıkları kararı saygıyla karşılıyorum" cümleleriyle noktaladı. U-16 Amatör Ligi'de sezonun bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu bildiri eden Bursa 19 Mayıs'ın kaptanı olan Yiğit burada gösterdiği performansın arkasından şubatta Bursaspor'un daha aşağı yapısına aktarma olmuştu.

En hoş 19 Mayıs sözleri! Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs mesajları! Resimli 19 Mayıs sözleri!

Kaynak: Hürriyet

 

Bu haber sizlere medyaplay.com farkıyla sunulmuştur. Medya Play Sizin Gözünüz...

 

Kaynak: https://www.haberler.com/16-lik-yigit-in-besiktas-hayali-basini-yakti-13240955-haberi/

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum