Acun Ilıcalı, "Ersin Korkut'a Kürtçeyi yasakladı" iddialarına yanıt verdi: Bunlar vatan hainlerinin yapacağı provokasyonlar

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında canlı yayın konuğu oldu.

Acun Ilıcalı, "Ersin Korkut'a Kürtçeyi yasakladı" iddialarına yanıt verdi: Bunlar vatan hainlerinin yapacağı provokasyonlar
29 Mayıs 2020 - 06:41 - Güncelleme: 29 Mayıs 2020 - 08:39

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında canlı yayın konuğu oldu. Kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtlayan Ilıcalı "Survivor'da Ersin Korkut'a Kürtçeyi yasakladı" iddiasına da yanıt verdi.

"VİCDANSIZLAR, VATAN HAİNLERİ"

Kendisinin hayatı boyunca dil, din ve halk konularında ayrımcılık yapmadığını açıklayan Ilıcalı, "Benim böyle bir problemim yok lakin kendimce problemi olanlar var. Hayatımız boyunca bizi birbirimize devirmek için art niyetliler hep bir provokasyon yaptı. Bu da işte bu konuda bir provokasyon. Oysa vicdansızların, vatan hainlerinin aslında yapacağı provokasyonlar bunlar" dedi.

"MONTAJDA GÖRDÜĞÜM BAKIŞ BU"

Survivor'da yarışan olan oyuncu Ersin Korkut'un annesi ile yaptığı görüşmede Türkçe konuşması üstüne programında Kürtçeye müsade vermediği bahis edilen Ilıcalı, O Ses Türkiye'de Hayri Kasaç isimli yarışmacının Kürtçe bir ninni söylemek için izin istediğini hatırlatarak, şunları söyledi: "Pek gülünç bir şey yaşıyoruz ki yarışmacı arkadaşımız 'Kürtçe söyleyebilir miyim?' demiş ben 'evet' demişim. 'Acun Kürtçe söylenmesine karşı' diye bir şeyler dönüyor. Değil Ersin annesi ile görüşürken... Ben Ersin'in annesi ile ne konuştum ne görüştüm. Montajda gördüğüm bir görünüm bu. Bununla ilgili kadıncağıza en ufak bir şeyde bulunmadık."

'HAYATIM HER TARAFINDA DİN, DİL VE IRK AYRIMI HİÇBİR ZAMAN OLMADI"

Kendisine yönelik zaman zaman medya organları göre atak yapıldığını iddia eden Ilıcalı," Ben buna çok alışılmış bir insanım. Çünkü kariyer basamaklarında saldırıya uğradığım çokça olmuştur. Büyük basın organları da bana vaktinde saldırıda bulundu ama Allah'a şükür halkla arama kimse giremedi. Benim hayatım boyunca din, dil ve ırk ayrımı hiçbir zaman olmadı. Bu çalıştırdığım, arkadaş olduğum, beraber olduğum insan da olmadı" ifadelerini kullandı.

Canlı yayında yöneltilen Kürtçe sorusu Acun'u küplere bindirdi: Vatan hainleri, vicdansızlar

 

Bu haber sizlere medyaplay.com farkıyla sunulmuştur. Medya Play Sizin Gözünüz...

 

Kaynak: http://www.sondakika.com/haber/haber-acun-ilicali-ersin-korkut-a-kurtceyi-yasakladi-13268155/

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum