Bakan Soylu: Türkiye'de ummadığınız gelişmeler yaşanacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kurban Bayramı sebebiyle Siirt Pervari Doğan Üs Bölgesini ziyaret etti.

Bakan Soylu: Türkiye'de ummadığınız gelişmeler yaşanacak
31 Temmuz 2020 - 21:23

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kurban Bayramı sebebiyle Siirt Pervari Doğan Üs Bölgesini ziyaret etti. Bakan Asilzade burada yaptığı açıklamada "Göreceksiniz, Türkiye'de hiçbirinizin ummadığı gelişmeler yaşanacak. Türkiye çok yakın bir zamanda dünyanın alımlılık merkezi haline gelecek, yeter ki biz huzurumuzu elimizde tutalım" dedi.

Aristokrat, Siirt Valisi Osman Hacıbeştaşoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay, İl Güvenlik Müdürü Saruhan Kızılay, Pervari Kaymakam Vekili Mehmet Tunç, AK Parti İl Başkanı Ekrem Olgaç, İl Genel Meclis Başkanı Cangir Bayram, Pervari Belediye Başkanı Teyyar Özcan, Beğendik Belediye Başkanı Gürgün Özdemir ve alan halkı tarafından karşılandı. Karşılamanın arkasından Üs Bölgesinde kurban kesilerek dua edildi. Bakan Asilzade sonradan üstteki bölgesinde asker ve vatandaşlarla çay içip, sohbet etti.

"BİZ İYİLİK MEDENİYETİNİN ÇOCUKLARIYIZ"

Burada konuşan Bakan Asilzade, birlik ve beraberlik mesajları vererek, "Eğer biz huzurluysak Orta doğu huzurludur. Biz huzurluysak Kafkasya huzurludur. Biz güçlüysek mağdurların ve mazlumların başı diktir. Biz Müslümanız elhamdülillah. Biz büyük bir medeniyetin çocuklarıyız. Biz komşu biliriz, akraba biliriz, arkadaş biliriz, emanetin ne olduğunu biliriz. Bilmeyenlere aydınlatmak görevi de dinimizce bize verilmiştir. Dikte şöyledir: İyilikleri anlatacaksınız, kötülüklerden sakındıracaksınız. Biz nerede durduğumuzu, nerede oturduğumuzu, hangi adrese bağlı olduğumuzu biliriz. Bizim adresimizde en minik bir sapma yoktur. Bizim adresimizde tarif edilemeyen bir durum söz konusu değildir. Biz navigasyonla yol bulmaya çalışan bir ahali değiliz. Bizim yolumuz başından beri belirlenmiş, bu değin açık ve net. Adresimiz emin, kimliğimiz belli. Biz iyilik medeniyetinin çocuklarıyız. Arkadaşlık, ahbaplık, komşuluk, yarenlik, akraba, büyük-küçük nedir, biliriz. Bunları bilmeyenlerin bu coğrafyaya hakimiyetini bu kahramanlarla beraber engelledik" dedi.

Bakan Soylu: Türkiye'de ummadığınız gelişmeler yaşanacak

"YETER Kİ HUZURUMUZU ELİMİZDE TUTALIM"

Bakan Asilzade, büyük adımlar atmanın zamanı olduğunu söyleyerek, "Göreceksiniz, Türkiye'de hiç birinizin ummadığı gelişmeler yaşanacak. Türkiye fazla yakın bir zamanda dünyanın alımlılık merkezini haline gelecek, yeter ancak biz huzurumuzu elimizde tutalım" diye konuştu.

Bakan Soylu: Türkiye'de ummadığınız gelişmeler yaşanacak
Bakan Soylu: Türkiye'de ummadığınız gelişmeler yaşanacak

Bu haber sizlere medyaplay.com farkıyla sunulmuştur. Medya Play Sizin Gözünüz...

Kaynak: http://www.sondakika.com/haber/haber-bakan-soylu-turkiye-de-ummadiginiz-gelismeler-13469593/


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum