CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz'den skandal ifadeler!

CHP, 'Tek millet iki devlet' diye halkların gönlünde yer etmiş kardeşliğe karşın Ermenistan - Azerbaycan savaşında da yerli ve milli bir dil kullanmakta aciz kalıyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz'ün canlı yayında kullandığı skandal ifadeler büyük tepki çekti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz'den skandal ifadeler!
28 Eylül 2020 - 00:39
Reklam

CHP, 'Tek millet iki devlet' diye halkların gönlünde yer etmiş kardeşliğe karşın Ermenistan - Azerbaycan savaşında da yerli ve milli bir dil kullanmakta aciz kalıyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz'ün canlı yayında kullandığı skandal ifadeler büyük tepki çekti. Çeviköz Azerbaycan ve Ermenistan arasında devam eden çetin mücadelede Türkiye'nin rolü ile ilgili yaptığı açıklamada "Maalesef gelen haberlerde, Türkiye'den Azerbaycan'a silah yardımı yapıldığı ve söylentilere göre cihatçı grupların da Azerbaycan'a gönderildiği ifade ediliyor." ifadelerini kullandı.
 

Son dakika: Azerbaycan dünyaya duyurdu: Dev harekat başladı

BÜLENT TURAN: ALLAH, BU MİLLETİ BU ZİHNİYETİN İKTİDARINDAN KORUSUN!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan skandal sözlerle ilgili "Nasıl bir açıklamadır bu?! Henüz Boraltan Faciası ’nın acısı ve utancı unutulmamışken, bugünkü açıklama da CHP tarihine kara bir leke olarak geçmiştir. Allah, bu milleti bu zihniyetin iktidarından korusun! CHP ne derse desin Milletimiz de devletimiz de Azerbaycan ’ın yanındadır!" dedi.

NEDİM ŞENER: YAZIKLAR OLSUN

Hürriyet Gazetesi Yazarı Nedim Şener tepki çeken videoyu paylaşarak "Yazıklar olsun" ifadelerini kullandı.

AK PARTİLİ ÖZALAN: TÜRKİYE DÜŞMANLIĞI PEŞİNDE

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan da sosyal medyada "CHP, her zamanki gibi Türkiye düşmanlığı peşinde..." diyerek sert tepki gösterdi.

Azerbaycanlı uzmanlar değerlendirdi! Anahtar Türkiye faktörü

KAYNAK: HABER7
Yedi Gündem
Abone Ol

Bu haber sizlere medyaplay.com farkıyla sunulmuştur. Medya Play Sizin Gözünüz...

Kaynak: https://www.haber7.com/guncel/haber/3018169-chp-genel-baskan-yardimcisi-unal-cevikozden-skandal-ifadeler

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum