Damien Comolli, sosyal medya üzerinden ölüm tehditleri alıyor

Fenerbahçe'nin eski sportif direktörü ve Fransız ekibi Toulouse'un yeni başkanı Damien Comolli, sosyal ağ üzerinden aldığı ölüm tehditleri sonrası polise başvurdu ve koruma talep etti.CAN GÜVENLİĞİNDEN ENDİŞE EDİYORLa Depeche du Midi'de bulunan habere göre; RedBird Capital Par.

Damien Comolli, sosyal medya üzerinden ölüm tehditleri alıyor
02 Ağustos 2020 - 21:38

Fenerbahçe'nin eski sportif direktörü ve Fransız ekibi Toulouse'un yeni başkanı Damien Comolli, sosyal ağ üzerinden aldığı ölüm tehditleri sonrası polise başvurdu ve koruma talep etti.

CAN GÜVENLİĞİNDEN ENDİŞE EDİYOR

La Depeche du Midi'de bulunan habere göre; RedBird Capital Partners'in Toulouse'u satın alması sonrası başkan olarak atanan Damien Comolli, yeni görevine başladıktan kısa bir zaman sonrası sosyal medya üzerinden ölüm tehditleri almaya başladı. Bu tehditlerin dozunu artırması sonrası polise başvuran Comolli, can güvenliğinden üzüntü ettiğini belirterek koruma talep etti.

TEKNİK DİREKTÖR DE TEHDİT EDİLDİ

Ligue 1'den Ligue 2'ye düşen Toulouse'da teknik direktör Alain Casanova da 29 Haziran'da ölüm tehditleri aldığı gerekçesiyle polise başvurmuş ve soruşturma açılmıştı. Soruşturma sonucunda 15 yaşındaki bir genç taraftar gözaltına küskün ve salıverilmişti.

Toulouse'daki lokal polisin Comolli'yi korkutma eden kişiyi tespit etmeye çalıştığı ve kısa vakit içerisinde sonuca ulaşmayı umdukları bilgisi verildi.

Damien Comolli, sosyal medya üzerinden ölüm tehditleri alıyor

Bu haber sizlere medyaplay.com farkıyla sunulmuştur. Medya Play Sizin Gözünüz...

Kaynak: http://www.sondakika.com/haber/haber-damien-comolli-sosyal-medya-uzerinden-olum-13474278/


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum