Masum 20 Ekim Salı 212. Bölüm Fragmanı İzle

.

Masum 20 Ekim Salı 212. Bölüm Fragmanı İzle
20 Ekim 2020 - 02:29
Reklam

Masum 20 Ekim Salı 212. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 20 Ekim Salı tarihli 212. bölümü ile izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videoda bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Modi ailesinin evine bir hırsızlık çetesi dadanır. Eve tadilat için geldiklerini söyleyen çetenin gerçek yüzü ortaya çıkacak mı? Urmila kaçırılan Mira ’yı mabette bulur. Kızına kavuşan Gopi derin bir nefes alır.

Her şey yoluna girdiğinde Kokila evdeki mobilyaları tamir ettirmek ister. Tamir için eve gelen adam bir suç şebekesinin üyesidir. Eve şebekenin diğer üyelerini de sokmayı başaran Surej, Modi ailesinin evini soymak için plan yapar. Rashi ise adamlardan şüphelenmeye başlar. Rashi eve tamir için gelenlerin aslında büyük bir suç çetesi olduğunu ispatlayabilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis ’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar ’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10 ’da Kanal 7 ’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi ’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi ’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi ’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi ’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi ’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10 ’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Bu haber sizlere medyaplay.com farkıyla sunulmuştur. Medya Play Sizin Gözünüz...

Kaynak: https://televizyongazetesi.com/masum-20-ekim-sali-212-bolum-fragmani-izle/1246061

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum