Sevdiği kız başkasına verilince sosyal medyada canlı yayın yapıp intihar etti | Video

Alınan bilgiye göre, Abdulhaluk Arslan'ın 7 çocuğundan biri olan 19 yaşındaki Ahmet Arslan, geçtiğimiz hafta üniversite sınavına girdi.

Sevdiği kız başkasına verilince sosyal medyada canlı yayın yapıp intihar etti | Video
04 Temmuz 2020 - 18:24

Alınan bilgiye göre, Abdulhaluk Arslan'ın 7 çocuğundan biri olan 19 yaşındaki Ahmet Arslan, geçtiğimiz hafta üniversite sınavına girdi. Afiyet Bilimleri Fakültesini galip gelmek isteyen sınavı da iyi geçen Arslan, iki gün önce sevdiği kızdan ayrıldı. böylece psikolojisi bozulan Arslan, son olarak sosyal medyadan naklen yayın yapıp intihar edeceğini söyledikten kafasına tabanca ile ateş ederek intihar etti. Bu olaydan sonradan gençten yeniden haber alınamadı. Telefonu çalan oysa cevap vermeyen Arslan'ın hayatından üzüntü eden babası, amcası ve kardeşleri onun sosyal medyadaki canlı yayınından yola çıkarak ormanlık ve su olan Kışla Mahallesi Seyhan Nehri kenarı ve ağaçlık alanda aramaya başladı. Fakat gün boyu Arslan'ı arayan aile bir sonuca ulaşamadı.

Baba Arslan, oğlunun canlı yayından sonra kaybolduğunu yeniden haber alamadıklarını polise de veri verdiklerini fakat bir türlü bulamadıklarını söyleyerek canından üzüntü ettiğini ifade etti. Amcası Mehmet Arslan da yeğeninin en son sosyal medyada canlı yayın yaparak sevdiği kızdan ayrıldığı için canına kıyacağını söylediğini daha sonra da haber alınamadığını kaydetti. Bir vakit daha sonra aile, Karaisalı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ormanlık alanda bir vücut bulunduğunu ve Karaisalı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldığını kayıp gence benzediğini iletti. Bunun üzerine aile Karaisalı Devlet Hastanesine gitti. Baba Abulhaluk Arslan, morga girerek cesedin oğluna ait olduğunu teşhis etti. Ahmet Arslan, canlı yayında bahis edildiği gibi kafasına ateş ederek hayatına son verdiği öğrenildi. Arslan'dan geriye yaptığı naklen yayın, sevgilisini başkasına verdiklerini ve onu nasıl sevdiğini anlattığı videosu kaldı. Arslan'ın videoda intihar edeceğini söyleyerek herkesle vedalaştığı da görüldü.

Bu haber sizlere medyaplay.com farkıyla sunulmuştur. Medya Play Sizin Gözünüz...

Kaynak: http://www.cnnturk.com/video/turkiye/sevdigi-kiz-baskasina-verilince-sosyal-medyada-canli-yayin-yapip-intihar-etti-video


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum