Tatilciler dönüş yoluna düşünce trafik durma noktasına geldi

Kurban Bayramı tatillerini memleketlerinde geçiren vatandaşlar, bayramın 3.

Tatilciler dönüş yoluna düşünce trafik durma noktasına geldi
02 Ağustos 2020 - 21:39

Kurban Bayramı tatillerini memleketlerinde geçiren vatandaşlar, bayramın 3. gününde dönüş yoluna geçti. Anadolu'dan İstanbul yönüne dönüşe geçen tatilcileri içeren araçlar ise Kocaeli TEM Otoyolu İzmit kesiminde trafiği zaman zaman durma noktasına getirdi. İzmit Bekirdere Viyadükleri mevkiinde İstanbul yönüne seyir halinde olan araçlar sıkışan trafikte ilerlemekte güçlük çekiyor.

HAVADAN DA GÖRÜNTÜLENDİ

Trafiğin durma noktasına geldiği TEM Otoyolu İzmit kesimi ise havadan görüntülendi. Görüntülerde tatilcileri içeren araçların sıkışan trafikte ilerlemekte güçlük çektikleri görülüyor.

HER BÖLGEDE DÖNÜŞ ÇİLESİ BAŞLADI

Ege'deki tatil beldelerinden İstanbul'a dönüşler sebebiyle Bursa'da trafik yoğunluğu yaşanıyor. Çanakkale'de araba vapuru kuyruğu kilometreleri buldu. Anadolu-İstanbul güzergahı ise daha sakindi. Jandarma Komutanlığına emrindeki askeri helikopterlerle birlikte Kuzey Marmara Otoyolu'nda bayram trafiği havadan denetleniyor.

Tatilciler dönüş yoluna düşünce trafik durma noktasına geldi

EK SEFERLERLE YOĞUNLUK ERİTİLDİ

Bayram dönüşlerinde çoğunlukla yoğunluğun yaşandığı istikamet olan Anadolu Otoyolu Bolu geçişi bayramın üçüncü gününde akıcı bir trafiğe sahip. 43 ilin kesişim noktası olan Kırıkkale trafiğinde de bir can sıkıntısı yoktu. Ankara şehirler arası otobüs terminali de sakindi. İstanbul'da Adalara gitmek isteyenler ise iskelelerde topluluk oluşturdu. Ilave seferlerle aşirilik eritildi. Bazı vatandaşlar oluşan yoğunluk ve sosyal mesafeye uyulmaması sebebiyle tepkilerini dile getirdi.

Tatilciler dönüş yoluna düşünce trafik durma noktasına geldi

Bu haber sizlere medyaplay.com farkıyla sunulmuştur. Medya Play Sizin Gözünüz...

Kaynak: http://www.sondakika.com/haber/haber-tatilciler-donus-yoluna-dusunce-yogun-trafik-13474163/


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum